Actori Turci Fan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Actori Turci Fan

Actori turci și cele mai vizionate seriale turcești !”Actoria este abilitatea de a trăi adevărat în circumstanțe imaginare.”
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Murat Yıldırım News

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 640
Puncte : 713
Data de inscriere : 31/01/2016

Murat Yıldırım News Empty
MesajSubiect: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News EmptyDum Ian 31, 2016 10:35 pm

Sus In jos
https://actori.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 640
Puncte : 713
Data de inscriere : 31/01/2016

Murat Yıldırım News Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News EmptyLun Feb 01, 2016 5:45 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
https://actori.forumgratuit.ro
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Murat Yıldırım News Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News EmptyMier Feb 17, 2016 7:17 am

Murat in promovarea episodului 6, posteaza pe instagram.
Oare realizeaza si el ca asa este mult mai potrivit pe ecran?, sau o face din amabilitatea si respectul cu care ne-a obisnuit sa-l aibe fata de toti colegii lui.
Eu il voi crede in a doua varianta, daca data viitoare va posta o poza cu Ugur Polat  Rolling Eyes Smile si bineinteles apoi una cu Huma  Very Happy  si sa nu uite nici de mama lui Selin Laughing
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre tflori in Mier Feb 17, 2016 7:39 am, editata de 1 ori
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Murat Yıldırım News Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News EmptyMier Feb 17, 2016 7:36 am

De remarcat cate like-uri a primit Murat pentru postarea pe instagram din 14 februarie, de Valentine Day's. La ora asta a acumulat 73.200. Unde au fost aceste like-uri pana acum, sau atat de multi fani sunt de acord cu el, in acest fel?
Oare el realizeaza ce-si doresc fanii de la el? Cata bucurie sa-si stie idolul singur si intact I love you
Pana si presa a sesizat legatura cu fanii, chiar daca nu integral subiectul fanilor  Laughing
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Ma intreb, cum procedau fanii daca posta o poza cu vre-o falnica georgianca? In aceasta situatie nu ar mai avea rost sa numaram like-uri, intreaga atentie si interes ar trece direct la numarul si continutul comentariilor. What a Face   cyclops  Question
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 640
Puncte : 713
Data de inscriere : 31/01/2016

Murat Yıldırım News Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News EmptyMier Feb 17, 2016 12:15 pm

tflori a scris:
Fanii cred ca au reactionat mai mult la faptul ca mai bine singur decat ancorat in ceva total nepotrivit din punctul lor de vedere , insa ca intotdeauna conteaza ce vrea Murat si presa speculeaza tot ce poate sa le aduca profit
sunny flower
Sus In jos
https://actori.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 640
Puncte : 713
Data de inscriere : 31/01/2016

Murat Yıldırım News Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News EmptyMier Feb 17, 2016 12:39 pm

Poze noi cu Murat pe retelele de socializare ...
clic pe fiecare imagine pt. a putea fi vizualizata la o alta dimensiune ..
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
https://actori.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 640
Puncte : 713
Data de inscriere : 31/01/2016

Murat Yıldırım News Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News EmptyMier Feb 17, 2016 1:00 pm

tflori a scris:
Murat in promovarea episodului 6, posteaza pe instagram.
Oare realizeaza si el ca asa este mult mai potrivit pe ecran?, sau o face din amabilitatea si respectul cu care ne-a obisnuit sa-l aibe fata de toti colegii lui.  
Cred ca urmareste  actiunile fanilor,daca sunt ”lesinati”pro sau  contra personajului Esra ..sigur scenaristii  au in vedere si acest aspect atunci cand ”pigmenteaza”scenariul si  cu siguranta  si el se vede mult mai potrivit cu actrita care o joaca pe Esra ...As vrea sa vad mai multa actiune in ce priveste cuplul Kartal-Esra ,avand in vedere ca Selin cu Aziz  sunt intr-o armonie perfecta ...cel putin ep. 6 a foat al lor ..Murat a avut putine interventii ..Pacat !
Sus In jos
https://actori.forumgratuit.ro
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Murat Yıldırım News Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News EmptyJoi Feb 18, 2016 10:58 am

Murat pe instagram condamna atentatele de la Ankara
PKK and PYD are of a terrorist organization...
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Murat Yıldırım News Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News EmptyJoi Feb 18, 2016 7:34 pm

Poza noua, Murat in Adana

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Murat Yıldırım News Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News EmptyVin Feb 19, 2016 6:09 am

Datorita mesajului postat de Murat pe retelele de socializare(instagram, twitter, facebook) cu privire la condamnarea partidului kurzilor(PKK) ca fiind organizatie terorista, s-a creat o adevarata polemica purtata la comentarii , in special pe instagram si pe facebook, cu privire la pro si contra mesajului sau.
Mesajul sau, "PKK and PYD are of a terrorist organization...", incadreaza PKK ca o organizatie terorista.
PKK Kurdish: Partiya Karkerên Kurdistan - este un partid al kurzilor care a provocat multe conflicte in Turcia.
Intr-unul din interviurile sale, Murat a declarat ca tatal sau este de origine kurd.
Sigur ca fanii, i-au fost devotati si i-au sarit in aparare, chiar daca nu toti au fost de acord cu interferenta mesajului lui care prezinta o mica nuanta de amestec al artei in sfera politica.
Asa OM-devotat umanitatii si binelui general(nu doar al unei anumite comunitati), care primeaza in fata celui individual, asa FANI devotati.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Murat Yıldırım News Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News EmptyVin Feb 19, 2016 1:00 pm

Fanii, marii iubitori nu doar a actorului, ci si a spiritului sau combativ proumanitate, indiferent de sfera sau zona din care provine au hotarat sa trimita pe twitter un mesaj de sustinere pentru Murat.

Mesajul de sustinere solicitat de catre fani, va fi transmis astazi la orele 14:00 ora Romaniei.

Hashtagul care este folosit in mesaj este
#muratyıldırım

Hashtagul poate fi insotit de comentariul pe care il doreste fiecare.

Noi cei care il iubim atat de mult, am apreciat solicitarea fanilor si am hotarat sa raspundem, si noi, acestui apel de aparare a valorilor UMANITATII, considerandu-l RESPECT fata de ceea ce ne  transmite si daruieste OMUL si ACTORUL MURAT YILDIRIM.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Murat Yıldırım News Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News EmptySam Feb 20, 2016 9:54 am

Murat in adeziunea fata de problemele din tara sa, dupa mesajul postat pe retelele de socializare, astazi si-a schimbat profilul pe instagram cu poza reprezentand simbolurile drapelului Turciei

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 640
Puncte : 713
Data de inscriere : 31/01/2016

Murat Yıldırım News Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News EmptySam Feb 20, 2016 11:42 am

tflori a scris:
Murat in adeziunea fata de problemele din tara sa, dupa mesajul postat pe retelele de socializare, astazi si-a schimbat profilul pe instagram cu poza reprezentand simbolurile drapelului Turciei

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Mulțumim mult pentru toate noutatile pe care le aduci cu explicatiile  in stilul tau ales ...
Sigur ca apreciez solidaritatea lui Murat ..este in firea normalului sa ne pese de ce se intampla in jurul nostru ...mi-ar place sa cred ca la toti ne pasa ..insa uneori am senzatia ca lui Murat ii pasa de tot si toate si uita sa-i pese de el ... !

aduc un Murat relaxat ..
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Ultima editare efectuata de catre Admin in Sam Feb 20, 2016 3:00 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://actori.forumgratuit.ro
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Murat Yıldırım News Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News EmptySam Feb 20, 2016 2:44 pm

Admin a scris:
tflori a scris:
Murat in adeziunea fata de problemele din tara sa, dupa mesajul postat pe retelele de socializare, astazi si-a schimbat profilul pe instagram cu poza reprezentand simbolurile drapelului Turciei

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Mulțumim mult pentru toate noutatile pe care le aduci cu explicatiile  in stilul tau ales ...
Sigur ca apreciez solidaritatea lui Murat ..este in firea normalului sa ne pese de ce se intampla in jurul nostru ...mi-ar place sa cred ca la toti ne pasa ..insa uneori am senzatia ca lui Murat ii pasa de tot si toate si uita sa-i pese de el ... !

aduc un Murat relaxat ..

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sunt de acord cu cele spuse, ... asa ar trebui sa fie structura morala a normalitatii acestei lumi pe care o pretindem ca fiind educata, ...
.... nu reusesc sa vad imaginile nu stiu de ce, dar iti las un Murat ingandurat... cam mult ... de altii...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Murat Yıldırım News Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News EmptySam Feb 20, 2016 2:52 pm

Ma opresc la Murat ... mi-ar face o reala placere sa cunosc parerea ta cu privire la cum vezi si ce crezi ca ar trebui sa faca Murat ca sa-i pese de el...
-te invit la o masa pregatita de Murat
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
-si apoi la o cafea cu Demir
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 640
Puncte : 713
Data de inscriere : 31/01/2016

Murat Yıldırım News Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News EmptySam Feb 20, 2016 3:09 pm

tflori a scris:

.... nu reusesc sa vad imaginile nu stiu de ce, dar iti las un Murat ingandurat... cam mult ... de altii...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Flori , multumesc pt.atentionarea ca nu vezi pozele ...pt. noi este important sa remediem .. spre ex. eu vedeam ...
Da ! Ar fi bine sa stim ce ganduri ascunse are Murat ...In poza postata de tine cred ca Demir se gandea la Asi !
Sus In jos
https://actori.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 640
Puncte : 713
Data de inscriere : 31/01/2016

Murat Yıldırım News Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News EmptySam Feb 20, 2016 3:29 pm

tflori a scris:
Ma opresc la Murat ... mi-ar face o reala placere sa cunosc parerea ta cu privire la cum vezi si ce crezi ca ar trebui sa faca Murat ca sa-i pese de el...
-te invit la o masa pregatita de Murat
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
-si apoi la o cafea cu Demir
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

O sa-mi trec in agenda intalnirea  cu cei doi ...inca nu m-am decis care-i primul ,Demir sau Murat !? Ok! Multumesc ...
Ma intorc la prima idee a ta ...Parere mea !eu nu sunt atat de laborioasa in a povesti dar lucrul care-mi vine in minte acum este ...sa nu astepte sa treaca 6 ani ca sa ia o decizie,cum a facut in cazul divortului ..si sa traiasca azi dupa cum ii dicteaza inima azi , nu maine ! cam asta ar fi prima prioritate ...celelalte se vor plia daca prima prioritate este aplicata !
Sus In jos
https://actori.forumgratuit.ro
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Murat Yıldırım News Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News EmptySam Feb 20, 2016 5:48 pm

Admin a scris:
tflori a scris:

.... nu reusesc sa vad imaginile nu stiu de ce, dar iti las un Murat ingandurat... cam mult ... de altii...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Flori , multumesc pt.atentionarea ca nu vezi pozele ...pt. noi este important sa remediem .. spre ex. eu vedeam ...
Da ! Ar fi bine sa stim ce ganduri ascunse are Murat ...In poza postata de tine cred ca Demir se gandea la Asi !

Asa este, Demir o purta in gandul si visele lui pe Asi
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

in capul lui erau adunate problemele tuturor, si tocmai pentru ca lui Murat prea ii pasa de tot si de toate(corect ai spus), Demir a pierdut 5 ani din viata, ....
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Murat Yıldırım News Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News EmptySam Feb 20, 2016 6:42 pm

Admin a scris:
tflori a scris:
Ma opresc la Murat ... mi-ar face o reala placere sa cunosc parerea ta cu privire la cum vezi si ce crezi ca ar trebui sa faca Murat ca sa-i pese de el...
-te invit la o masa pregatita de Murat
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
-si apoi la o cafea cu Demir
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

O sa-mi trec in agenda intalnirea  cu cei doi ...inca nu m-am decis care-i primul ,Demir sau Murat !? Ok! Multumesc ...
Ma intorc la prima idee a ta ...Parere mea !eu nu sunt atat de laborioasa in a povesti dar lucrul care-mi vine in minte acum este ...sa nu astepte sa treaca 6 ani ca sa ia o decizie,cum a facut in cazul divortului ..si sa traiasca azi dupa cum ii dicteaza inima azi , nu maine ! cam asta ar fi prima prioritate ...celelalte se vor plia daca prima prioritate este aplicata !

Multumesc, ca ai acceptat invitatia, si cred ca vei fi multumita de intalnirea cu Murat...
Impartasesc parerea ta, daca tinea cont de ea, nu mai avea de-a face cu divortul...,
nu stim ce ii dicteaza inima,... poate gandurile lui inca alearga si nu si le poate aduna
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

sau poate inima lui are ceva dar nu ne spune si noua...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
-daca da, important este sa nu ajunga asa...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ii dorim sa aibe parte de fericire... ar fi pacat sa fie altfel...o frumusete de om...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Murat Yıldırım News Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News EmptyLun Feb 22, 2016 6:03 pm

Murat va fi maine la o conferinta tinuta de Yalova Üniversitesi, situata chiar in orasul Yalova*Turcia)
Tema:  "İnsan Denen Malum" -"I know Man Called"(nu stiu daca este corecta traducerea)
Anuntul este facut pe pagina de facebook Yalova Üniversitesi
Merkez Valisi Murat YILDIRIM'ın konuşmacı olarak katılacağı "İnsan Denen Malum" isimli Konferans 23 Şubat 2016 Salı Saat 14:00 te YÜSEM Konferans Salonunda yapılacaktır
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Pana la noi poze de la universitate sa o punem pe asta- pare pus pe studii...

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Murat Yıldırım News Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News EmptyLun Feb 22, 2016 9:55 pm

Murat se amuza pe instagram si facebook
-se intreaba: Bugün ne giysem? - What should I wear today?- Ce ar trebui sa port azi?

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 640
Puncte : 713
Data de inscriere : 31/01/2016

Murat Yıldırım News Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News EmptyLun Feb 22, 2016 10:03 pm

[quote="tflori"]Murat se amuza pe instagram si facebook
-se intreaba: Bugün ne giysem? - What should I wear today?- Ce ar trebui sa port azi?

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/quote

Daca curge sange de arab prin venele lui s-a incalzit la vizualizarea pozelor ....eu i-as indica sa poarte costumele lui Demir !
Sus In jos
https://actori.forumgratuit.ro
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Murat Yıldırım News Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News EmptyLun Feb 22, 2016 10:12 pm

Se amuza si pe twitter si ii trimite si lui Murat Boz

@MuratBoz Film "Kardeşlerim Benim" olsa n'olurdu yani ? -  filmul "Fratii mei"  chiar dacă a fost,  ce se va intampla ?(nu stiu daca este corecta traducerea?

Dar i se adreseaza lui Murat Boz si se amuza, apropo de filmul lui cu Asli Enver si Buraz O. -"Kardeşlerim Benim"
In poza sunt si Burak O. , Togahan S. si cred ca si Murat Boz

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre tflori in Lun Feb 22, 2016 10:27 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Murat Yıldırım News Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News EmptyLun Feb 22, 2016 10:15 pm

Admin a scris:
tflori a scris:
Murat se amuza pe instagram si facebook
-se intreaba: Bugün ne giysem? - What should I wear today?- Ce ar trebui sa port azi?

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/quote

Daca curge sange de arab prin venele lui s-a incalzit la vizualizarea pozelor ....eu i-as indica sa poarte costumele lui Demir !

Eu cred ca se amuza de pozele astea...
Dar ce bine zici...costumele lui Demir i-ar veni atat de bine, frumusetea trairilor pe care le-ar avea in acele costume ar fi un balsam pentru sufletul lui...
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Murat Yıldırım News Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News EmptyLun Feb 22, 2016 10:37 pm

A creat un amuzament total pe twitter, din partea fanilor:

Murat Boz i-a si raspuns:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

@MYildirimResmi [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Murat Yıldırım News Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News Empty

Sus In jos
 
Murat Yıldırım News
Sus 
Pagina 1 din 10Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Murat Yıldırım Fotografii
» Murat Yıldırım Biografie
» Murat Yıldırım Fotografii
» Happy Birthday*La mulți ani Murat Yıldırım
» Tuba Buykustun News

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Actori Turci Fan :: Actori :: Murat Yıldırım-
Mergi direct la: