Actori Turci Fan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Actori Turci Fan

Actori turci și cele mai vizionate seriale turcești !”Actoria este abilitatea de a trăi adevărat în circumstanțe imaginare.”
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Murat Yıldırım News

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Murat Yıldırım News - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News - Pagina 4 EmptyLun Mar 14, 2016 12:14 pm

Murat este foarte afectat de atentatele de ieri de la Ankara.
De dimineata este al doilea tweet pe care il posteaza pe twitter:
-primul in zori repeta mesajul de aseara de pe instagram
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Devletin,istihbaratın bütün ilgisini doğuya çekip büyük oyunu büyük şehirlerde oynuyorlar,amaçları iç savaş.Oyuna gelme Türkiye.Cizreli MY
-al doilea de acum:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Bütün partileri kenara bırakıp terörü lanetlemenin,paniklemeden,korkmadan,bu ülke için çocuklarımız için birlik olmanın tam zamanı..
All parties set aside terror lanetlemenin, paniklemeden, without fear, for our children to this country now is the time to be United.
Lăsând la o parte toate părțile implicate în condamnarea terorismului, fără panică, frică, timpul exact al unității pentru copiii noștri în această țară ..
(nu stiu daca traducerea este corecta)
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Murat Yıldırım News - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News - Pagina 4 EmptyLun Mar 14, 2016 5:31 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 640
Puncte : 713
Data de inscriere : 31/01/2016

Murat Yıldırım News - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News - Pagina 4 EmptyMar Mar 15, 2016 12:30 pm

In seara asta la 22:45 Gecenin Kraliçesi onla Star tv
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
https://actori.forumgratuit.ro
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Murat Yıldırım News - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News - Pagina 4 EmptyMar Mar 15, 2016 5:37 pm

Murat la STARLIFE -gala filmului ANNEMİN YARASI"



Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 640
Puncte : 713
Data de inscriere : 31/01/2016

Murat Yıldırım News - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News - Pagina 4 EmptyLun Mar 21, 2016 9:47 pm

New*Murat cu o fana in aeroportul din Adana
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
https://actori.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 640
Puncte : 713
Data de inscriere : 31/01/2016

Murat Yıldırım News - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News - Pagina 4 EmptyLun Mar 21, 2016 9:55 pm

New
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
https://actori.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 640
Puncte : 713
Data de inscriere : 31/01/2016

Murat Yıldırım News - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News - Pagina 4 EmptyMar Mar 22, 2016 11:01 am

Murat pe contul oficial ,Instagram , ne anunta :”In episodul de azi  marți ,este o melodie,cântată de mine ....Sper că vă va place, la ora 20.00 la Star TV.”
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
https://actori.forumgratuit.ro
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Murat Yıldırım News - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News - Pagina 4 EmptyMier Mar 23, 2016 1:21 pm

Murat pe instagram si facebook

Hayat işte..Bi öyle bi böyle - Asa este viata odata asa, odata asa...

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 640
Puncte : 713
Data de inscriere : 31/01/2016

Murat Yıldırım News - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News - Pagina 4 EmptyMier Mar 23, 2016 10:40 pm

tflori a scris:
Murat pe instagram si facebook

Hayat işte..Bi öyle bi böyle - Asa este viata odata asa, odata asa...

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Bogata imaginatie are Murat !
Sus In jos
https://actori.forumgratuit.ro
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Murat Yıldırım News - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News - Pagina 4 EmptyJoi Mar 24, 2016 6:10 am

Admin a scris:
tflori a scris:
Murat pe instagram si facebook

Hayat işte..Bi öyle bi böyle - Asa este viata odata asa, odata asa...

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Bogata imaginatie are Murat !

Da, este un mare talent si un mare om... este minunat... este imposibil sa nu-l iubesti...pentru mine este cel mai de valoare actor al Turciei...
Sper sa nu-si mai piarda sufletul vreodata printre oameni de care cu greu a scapat... ar fi pacat de asa o minune de om...
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Murat Yıldırım News - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News - Pagina 4 EmptyJoi Mar 24, 2016 8:42 am

Perfectionistul Murat

Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Murat Yıldırım News - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News - Pagina 4 EmptyJoi Mar 24, 2016 10:05 pm

Presa apreciaza prestatia lui Murat si scoate in evidenta ca este apreciat si pe social medyia

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Murat Yıldırım News - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News - Pagina 4 EmptyLun Mar 28, 2016 8:33 am

Oare am eu probleme ca nu pot sa gust astfel de glume si nu inteleg nici postarile facute de Murat cu astfel de creatii ale fanilor???...

Aceasta a fost postarea facuta de Murat asta noapte pe instagram si pe facebook...
Este adevarat ca ieri a fost ziua mondiala a teatrului....
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Poza a fost postata de dna Ionescu G, alaturi de alte postari... vrand sa ne arate noua si lui Murat marele potential artistic de care dispune...
Oare pe asa ceva vede consumata valoarea lui Murat?.....
Eu i-as dori lui Murat sa-si consuma valoarea in scenarii originale in care el sa aibe roluri creative, unice si nu copii superflue de 'muschetar', 'superman', ' pilot de curse'...

dna a mai facut si alte postari pe twitter... la fel de 'atractive'.... incat ma apuca 'rasu-plansu'.... chiar daca a fost ziua internationala a teatrului si chiar daca potentialul lui Murat este mare...

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Presa turca s-a autosesizat la postarea facuta de Murat si spune ca actorul si-a facut fanii sa rada...
ce altceva putea sa faca la asemenea roluri pe care i le sugereaza aceasta  fana mare admiratoare a lui... asa ceva i se pare ei potrivit si de valoare pentru el...
minuscula valoare daca asa il incadreaza...

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Murat Yıldırım News - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News - Pagina 4 EmptyLun Mar 28, 2016 3:45 pm

Sunt socata si dezamagita de postarea facuta de Murat azi noapte, cu greu mai pun aici o alta postare...
İyi haftalar...
-este postarea facuta de el acum
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 640
Puncte : 713
Data de inscriere : 31/01/2016

Murat Yıldırım News - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News - Pagina 4 EmptyLun Mar 28, 2016 8:37 pm

Flori draga , e de toata jena poza asta ..eu nu-l vad pe Murat într-un astfel de rol vreodata ....
Sus In jos
https://actori.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 640
Puncte : 713
Data de inscriere : 31/01/2016

Murat Yıldırım News - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News - Pagina 4 EmptyLun Mar 28, 2016 8:56 pm

tflori a scris:
Oare am eu probleme ca nu pot sa gust astfel de glume si nu inteleg nici postarile facute de Murat cu astfel de creatii ale fanilor???...

Aceasta a fost postarea facuta de Murat asta noapte pe instagram si pe facebook...
Este adevarat ca ieri a fost ziua mondiala a teatrului....
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Poza a fost postata de dna Ionescu G, alaturi de alte postari... vrand sa ne arate noua si lui Murat marele potential artistic de care dispune...
Oare pe asa ceva vede consumata valoarea lui Murat?.....
Eu i-as dori lui Murat sa-si consuma valoarea in scenarii originale in care el sa aibe roluri creative, unice si nu copii superflue de 'muschetar', 'superman', ' pilot de curse'...

dna a mai facut si alte postari pe twitter... la fel de 'atractive'.... incat ma apuca 'rasu-plansu'.... chiar daca a fost ziua internationala a teatrului si chiar daca potentialul lui Murat este mare...

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Presa turca s-a autosesizat la postarea facuta de Murat si spune ca actorul si-a facut fanii sa rada...
ce altceva putea sa faca la asemenea roluri pe care i le sugereaza aceasta  fana mare admiratoare a lui... asa ceva i se pare ei potrivit si de valoare pentru el...
minuscula valoare daca asa il incadreaza...

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Am comentat la postarea asta ..si-am ratat comentariul ...ideea este ca am acelasi sentiment ..sunt stupefiata ca si tine...cel mai tare ma surprinde ce face Murat ...aceste poze sper ca le gaseste doar hazlii ...altfel nici nu vreau sa-mi explic.am postat stirea pe facebook ..fanii lui Murat sunt incantati ...si eu sunt in stare de sok.
Sus In jos
https://actori.forumgratuit.ro
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Murat Yıldırım News - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News - Pagina 4 EmptyLun Mar 28, 2016 9:27 pm

Eu vad problema ca fiind foarte grava daca el se complace in asa ceva...
Eu nu o vad o gluma, intra deja in alta categorie...

Iata acum fana careia i-a postat randul trecut poza cu superman ce a inventat:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Iar creatiile lui G.I. sunt penibile... nu vad nici o gluma...

Dar el este profesionistul... spunea in interviuri ca si-ar dori sa joace alaturi de nume mondiale ale cinematografiei... Fanii il vad asa??? Pe post de clovn???...
Asa il vad fanii... atat de lipsit de oferte serioase care sa-i puna in valoare talentul???

Sa fim seriosi... nici marile nume ale actoriei mondiale nu joaca de toate pentru toti... si nu trec prin toate genurile, pentru ca nici un actor nu este la fel de potrivit in comedie in drama, filme romantice. in science fiction, romane istorice, ... or fi cateva filme care pot avea unele aspecte comune dar ...

El a creat cateva personaje unice, cu scenarii unice, prin intruchiparea acestor personaje a excelat... Demir nu mai poate fi copiat de nimeni pentru ca a intrat in sufletul celor care l-au vizionat prin Murat si Tuba... Savas are si el farmecul lui... Suskunlar ce sa vorbim la fel... dar toate sunt povesti originale, in care personajele au fost, asa cum spunea si el, alese... iar el le-a creat farmecul...
A fost o mandrie cand pentru prima data in cinematografia Turciei la Monte Carlo au fost prezenti doi tineri(Murat si Tuba) cu Asi care ocupa locul doi in lume ca cel mai vizionat serial... asa a intrat el in sufletul milioanelor de oameni... o alta realizare, americanii au copiat Suskunlar iar in rolul lui Ecevit au ales un actor dupa chipul si asemanarea personajului intruchipat de Murat... Aici este valoarea lui Murat recunoscuta de atata lume...prin originalitatea lui, dar nu in orice si nu oricum...

Acum fanii il degradeaza?...Dar cum sa faci dintr-un actor respectat de atata lume  si sa-i folosesti imaginea pentru a-l aseza in categoria clovnilor...
Le intreb eu pe aceste fane care ma gandesc ca au vazut ceva filme la viata lor si cunosc marii actori ai cinematogrfiei mondiale...
Poate il pun sa joace Romeo si Julieta... B. cu actualul a facut-o... chiar daca o parodie, dar au fost penibili...
Mai ramane sa-l puna sa joace in filmele cui Stan si Bran sau ale lui Louis de Funnes...
L-ar fi vazut pe Louis de Funnes in rolul romanticului sau in science fiction... sau in rolul lui Dartagnan... sau superman,,, da dar tot de comedie...

Si KKK este un film usor fara mare valoare... sunt cateva scene reusite... dar pe ansamblu, nu ramai cu mare lucru...

Asemenea postari si in gluma suna si arata prost...  cel putin nu sunt pe gustul meu si sincer am ramas foarte dezamagita ca el a postat asa ceva pe retelele lui de socializare...
De acum vor curge creatiile de acest fel... a dat apa la moara...

Eu spun ca permite prea mult sa i se foloseasca imaginea la orice... la fel cum a permis si prietenelor din g...

Pacat...
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 640
Puncte : 713
Data de inscriere : 31/01/2016

Murat Yıldırım News - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News - Pagina 4 EmptyLun Mar 28, 2016 10:03 pm

tflori a scris:
Eu vad problema ca fiind foarte grava daca el se complace in asa ceva...
Eu nu o vad o gluma, intra deja in alta categorie...

Iata acum fana careia i-a postat randul trecut poza cu superman ce a inventat:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Iar creatiile lui G.I. sunt penibile... nu vad nici o gluma...

Dar el este profesionistul... spunea in interviuri ca si-ar dori sa joace alaturi de nume mondiale ale cinematografiei... Fanii il vad asa??? Pe post de clovn???...
Asa il vad fanii... atat de lipsit de oferte serioase care sa-i puna in valoare talentul???

Sa fim seriosi... nici marile nume ale actoriei mondiale nu joaca de toate pentru toti... si nu trec prin toate genurile, pentru ca nici un actor nu este la fel de potrivit in comedie in drama, filme romantice. in science fiction, romane istorice, ... or fi cateva filme care pot avea unele aspecte comune dar ...

El a creat cateva personaje unice, cu scenarii unice, prin intruchiparea acestor personaje a excelat... Demir nu mai poate fi copiat de nimeni pentru ca a intrat in sufletul celor care l-au vizionat prin Murat si Tuba... Savas are si el farmecul lui... Suskunlar ce sa vorbim la fel... dar toate sunt povesti originale, in care personajele au fost, asa cum spunea si el, alese... iar el le-a creat farmecul...
A fost o mandrie cand pentru prima data in cinematografia Turciei la Monte Carlo au fost prezenti doi tineri(Murat si Tuba) cu Asi care ocupa locul doi in lume ca cel mai vizionat serial... asa a intrat el in sufletul milioanelor de oameni... o alta realizare, americanii au copiat Suskunlar iar in rolul lui Ecevit au ales un actor dupa chipul si asemanarea personajului intruchipat de Murat... Aici este valoarea lui Murat recunoscuta de atata lume...prin originalitatea lui, dar nu in orice si nu oricum...

Acum fanii il degradeaza?...Dar cum sa faci dintr-un actor respectat de atata lume  si sa-i folosesti imaginea pentru a-l aseza in categoria clovnilor...
Le intreb eu pe aceste fane care ma gandesc ca au vazut ceva filme la viata lor si cunosc marii actori ai cinematogrfiei mondiale...
Poate il pun sa joace Romeo si Julieta... B. cu actualul a facut-o... chiar daca o parodie, dar au fost penibili...
Mai ramane sa-l puna sa joace in filmele cui Stan si Bran sau ale lui Louis de Funnes...
L-ar fi vazut pe Louis de Funnes in rolul romanticului sau in science fiction... sau in rolul lui Dartagnan... sau superman,,, da dar tot de comedie...

Si KKK este un film usor fara mare valoare... sunt cateva scene reusite... dar pe ansamblu, nu ramai cu mare lucru...

Asemenea postari si in gluma suna si arata prost...  cel putin nu sunt pe gustul meu si sincer am ramas foarte dezamagita ca el a postat asa ceva pe retelele lui de socializare...
De acum vor curge creatiile de acest fel... a dat apa la moara...

Eu spun ca permite prea mult sa i se foloseasca imaginea la orice... la fel cum a permis si prietenelor din g...

Pacat...

Ai spus tu cam tot ce gandesc si eu ... acum sa asteptam cu nerabdare ,ca Murat, sa importe noua creatie a lui Fatma_Shatou care ma indriga la culme .....de necaz fac haz ...sper ca a fost o reactie neinspirata a lui Murat de a da curs la astfel de poze,altfel ii va satisface pe unii in detrimentul altor fani care asteapta altceva de la Murat ...de fapt nu asteptam nimic decat o stare de normalitate in tot ce inseamna Murat.
Sus In jos
https://actori.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 640
Puncte : 713
Data de inscriere : 31/01/2016

Murat Yıldırım News - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News - Pagina 4 EmptyLun Mar 28, 2016 10:13 pm

Deja curg poze cu Murat cat mai slutit ...
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Poate postezi parerea ta vis-a-vis de aceste creatii si pe pagina de facebook actori turci fan ...am facut dimineata o postare cu acest subiect ”palpitant ”sa mai scada un pic elanul celor entuziasmati.
Sus In jos
https://actori.forumgratuit.ro
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Murat Yıldırım News - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News - Pagina 4 EmptyLun Mar 28, 2016 10:16 pm

Admin a scris:
Deja curg poze cu Murat cat mai slutit ...
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Poate postezi parerea ta vis-a-vis de aceste creatii si pe pagina de facebook actori turci fan ...am facut dimineata o postare cu acest subiect ”palpitant ”sa mai scada un pic elanul celor entuziasmati.

Era normal sa se intample asta... si foarte multi gasesc ca este amuzant...
Mie imi plac glumele, doar ca acestea suna altfel decat glume...
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Murat Yıldırım News - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News - Pagina 4 EmptyMier Mar 30, 2016 6:27 am

Retweet-uri si raspunsuri date de Murat la aprecierile care i se dau... Multumeste...

Toprak sevdiklerimizi aldığı için mi böyle güzel kokar ?

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Dr.Esat BAŞARAN-@esatbasaran
Psikoterapist & Uzman Refleksolog Psiko Akademi Kurucusu
Acesta este medic psihoterapist care lauda jocul lui Murat
aceasta este coversatia...

Dr.Esat BAŞARAN ‏@esatbasaran  7h7 hours ago View translation
@MYildirimResmi Murat bey bir psikoterapist olarak söylüyorum sen oyunucunun ötesinde bir üstadsın yaaa tebrikler...

maryam ‏@maryam_hich  6h6 hours ago View translation
@esatbasaran @MYildirimResmi sizden bunu duymak cok guzel eyvAllah bizde tesekkur ederiz Smile

Murat Yıldırım ‏@MYildirimResmi  7h7 hours ago İstanbul, Türkiye
@esatbasaran

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Dl doctor psihoterapeut a trecut la following pe Murat si fanii care au intrat in conversatie cu el si cu Murat.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Murat, respectuos asa cum il stim l-a trecut si el pe dl doctor la persoane following
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Ultima editare efectuata de catre tflori in Mier Mar 30, 2016 7:35 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Murat Yıldırım News - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News - Pagina 4 EmptyMier Mar 30, 2016 6:27 am

Murat pe facebook si instagram

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre tflori in Mier Mar 30, 2016 11:46 am, editata de 2 ori
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Murat Yıldırım News - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News - Pagina 4 EmptyMier Mar 30, 2016 11:32 am

De la Murat

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


De la fani pentru Murat

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre tflori in Mier Mar 30, 2016 11:43 am, editata de 1 ori
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Murat Yıldırım News - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News - Pagina 4 EmptyMier Mar 30, 2016 11:48 am

O scena din G.K. cu Murat in inchisoare
(nu stiu sa o pun deschisa)

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Murat Yıldırım News - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News - Pagina 4 EmptyMier Mar 30, 2016 11:49 am

Raiting G.K.

locul 29

TOTAL / 29 / 1.99
AB / 35 / 1.33
ABC1 / 25 / 2.12


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Murat Yıldırım News - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Murat Yıldırım News   Murat Yıldırım News - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
Murat Yıldırım News
Sus 
Pagina 4 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Murat Yıldırım Fotografii
» Murat Yıldırım Biografie
» Murat Yıldırım Fotografii
» Happy Birthday*La mulți ani Murat Yıldırım
» Burak Özçivit News

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Actori Turci Fan :: Actori :: Murat Yıldırım-
Mergi direct la: