Actori Turci Fan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Actori Turci Fan

Actori turci și cele mai vizionate seriale turcești !”Actoria este abilitatea de a trăi adevărat în circumstanțe imaginare.”
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Tuba Buyukustun Fotografii

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 17 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 EmptyMar Mar 15, 2016 5:03 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 EmptyMar Mar 15, 2016 5:04 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 EmptyMar Mar 15, 2016 5:07 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 EmptyMar Mar 15, 2016 5:09 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 EmptyMar Mar 15, 2016 8:07 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 EmptyMar Mar 22, 2016 7:02 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 EmptyMar Mar 22, 2016 7:04 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 EmptyMar Mar 22, 2016 7:11 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 640
Puncte : 713
Data de inscriere : 31/01/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 EmptyMar Mar 22, 2016 7:27 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
https://actori.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 640
Puncte : 713
Data de inscriere : 31/01/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 EmptyMar Mar 22, 2016 7:28 pm

tflori a scris:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Flori , am simtit lipsa ta ...Bine ai revenit la frumoasa Tuba !
Sus In jos
https://actori.forumgratuit.ro
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 EmptyMier Mar 23, 2016 1:22 pm

Admin a scris:
tflori a scris:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Flori , am simtit lipsa ta ...Bine ai revenit la frumoasa Tuba !

Multumesc, sunt foarte ocupata, nu pot decat sa arunc cate o privire...
Dar vor veni si vremuri mai bune....
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 640
Puncte : 713
Data de inscriere : 31/01/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 EmptyMier Mar 23, 2016 10:38 pm

tflori a scris:
Admin a scris:
tflori a scris:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Flori , am simtit lipsa ta ...Bine ai revenit la frumoasa Tuba !

Multumesc, sunt foarte ocupata, nu pot decat sa arunc cate o privire...
Dar vor veni si vremuri mai bune....

Cea mai frumoasa poveste de dragoste ”Asi”
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
https://actori.forumgratuit.ro
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 EmptyJoi Mar 24, 2016 6:12 am

Daca vrei sa vezi o realitate transformata intr-o capodopera de arta... Nu stii ce este mai frumos chipul ei, chipul lui?,...ochii ei sau ochii lui,.... buzele in asteptare care afiseaza cel mai frumos zambet...expresivitatea privirilor?... sunt ceva de neinchipuit de frumos,... parca s-au oprit in loc si ei actorii, au ramas de multe ori imortalizati unul in privirea celuilalt de parca ar fi vrut sa le ramana in suflet cliseul momentului.... incat nu stii daca basmul a devenit realitate sau realitatea a devenit basm?...  Oricum daca ai vrea sa-ti imaginezi o poveste cu printi si printese, in mod firesc, fara sa stai pe ganduri, i-ai alege pe Murat si Tuba ca protagonisti... Oare ei realizeaza ca este imposibil sa se faca o delimitare clara intre personajele din poveste si cei care le intruchipeaza... Demir pare sa fie adevaratul Murat si Asi adevarata Tuba...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 EmptyJoi Mar 24, 2016 11:43 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 EmptyJoi Mar 24, 2016 11:50 am


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 640
Puncte : 713
Data de inscriere : 31/01/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 EmptyJoi Mar 24, 2016 3:53 pm

tflori a scris:
Daca vrei sa vezi o realitate transformata intr-o capodopera de arta... Nu stii ce este mai frumos chipul ei, chipul lui?,...ochii ei sau ochii lui,.... buzele in asteptare care afiseaza cel mai frumos zambet...expresivitatea privirilor?... sunt ceva de neinchipuit de frumos,... parca s-au oprit in loc si ei actorii, au ramas de multe ori imortalizati unul in privirea celuilalt de parca ar fi vrut sa le ramana in suflet cliseul momentului.... incat nu stii daca basmul a devenit realitate sau realitatea a devenit basm?...  Oricum daca ai vrea sa-ti imaginezi o poveste cu printi si printese, in mod firesc, fara sa stai pe ganduri, i-ai alege pe Murat si Tuba ca protagonisti... Oare ei realizeaza ca este imposibil sa se faca o delimitare clara intre personajele din poveste si cei care le intruchipeaza... Demir pare sa fie adevaratul Murat si Asi adevarata Tuba...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

De un lucru sunt sigura si anume : Fanii serialului Asi  au savurat din plin  iubirea Asi& Demir... intrebarea care s-a nascut in timpul difuzarii serialului, dupa ,si pana in ziua de azi ,este :daca in  poveste de iubire Asi&Demir s-a nascut o idila Murat & Tuba,si daca,da,de ce idila nu a continuat in viata de zi cu zi !?Putem doar presupune de ce ,insa nu avem certitudini ,singura certitudine este ca cei doi protagonisti nu s-au asteptat ca toti fanii serialului sa creada ca acolo a fost mai mult decat o chimie, care cei doi nu au avut taria sa o alimenteze in viata reala.Deciziile care le-a luat fiecare in dreptul lui  le-a fost favorabile la vremea respectiva ..nu l-a obligat nimeni pe Murat sa se insoare cu Burcin si pe Tuba sa procreze asa repede  copii cu primul dispus .....Acum cred ca suporta consecintele....
Sus In jos
https://actori.forumgratuit.ro
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 EmptyJoi Mar 24, 2016 6:37 pm

Admin a scris:
tflori a scris:
Daca vrei sa vezi o realitate transformata intr-o capodopera de arta... Nu stii ce este mai frumos chipul ei, chipul lui?,...ochii ei sau ochii lui,.... buzele in asteptare care afiseaza cel mai frumos zambet...expresivitatea privirilor?... sunt ceva de neinchipuit de frumos,... parca s-au oprit in loc si ei actorii, au ramas de multe ori imortalizati unul in privirea celuilalt de parca ar fi vrut sa le ramana in suflet cliseul momentului.... incat nu stii daca basmul a devenit realitate sau realitatea a devenit basm?...  Oricum daca ai vrea sa-ti imaginezi o poveste cu printi si printese, in mod firesc, fara sa stai pe ganduri, i-ai alege pe Murat si Tuba ca protagonisti... Oare ei realizeaza ca este imposibil sa se faca o delimitare clara intre personajele din poveste si cei care le intruchipeaza... Demir pare sa fie adevaratul Murat si Asi adevarata Tuba...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

De un lucru sunt sigura si anume : Fanii serialului Asi  au savurat din plin  iubirea Asi& Demir... intrebarea care s-a nascut in timpul difuzarii serialului, dupa ,si pana in ziua de azi ,este :daca in  poveste de iubire Asi&Demir s-a nascut o idila Murat & Tuba,si daca,da,de ce idila nu a continuat in viata de zi cu zi !?Putem doar presupune de ce ,insa nu avem certitudini ,singura certitudine este ca cei doi protagonisti nu s-au asteptat ca toti fanii serialului sa creada ca acolo a fost mai mult decat o chimie, care cei doi nu au avut taria sa o alimenteze in viata reala.Deciziile care le-a luat fiecare in dreptul lui  le-a fost favorabile la vremea respectiva ..nu l-a obligat nimeni pe Murat sa se insoare cu Burcin si pe Tuba sa procreze asa repede  copii cu primul dispus .....Acum cred ca suporta consecintele....

Daca pretentiile de capatai, avute de Murat in viata, s-au rezumat la favorurile reale sau potentiale aduse de Burcin, atunci, a avut mari tulburari si devieri in evaluari, simitiri si trairi... Nu am gasit nimic de apreciat la Burcin, pe nici un plan, nici actorie, nici frumusete, nici inteligenta, nici bunatate, nici prietenie, si nici femeia iubitoare care sa te atraga, dar nici femeia care sa-ti incalzeasca caminul sau care sa-ti creasca copiii... Dintre  cele mai remarcabile expresii care denota esenta imaginii ei sunt acelea in care isi subtiaza si mai mult decat sunt buzele si isi alungeste mai mult decat ii permit ochii mici ... reuseste sa emane atata rautate si lipsa de simtire, incat este greu sa-ti mai intorci capul ca sa-i mai privesti surasul din coltul gurii si gesticulatiile multe si de proasta calitate teatrala prin care incearca cu orice pret sa para ceva ce nu e.. Pentru ca se vrea mai mare desi e mica, fara jena se urca pe o scandura care sa o inalte... se vrea frumoasa chiar daca nu e, nu ezita si isi impleteste cosite si cununi cu flori crezand ca e suficient pentru a fi zana primaverii... vrea sa para spirituala si expresivitatea si vorbele sugubete vede ca nu sunt suficiente, nu ezita sa gesticuleze si sa-si aseze victoria prin semnul celor doua degete.... si... in final toate eforturile ei sunt in zadar... pentru ca aparentele in loc sa o ajute ii ridica cortina si ramane in 'splendoarea ei' ceea ce este...
Pentru gustul meu este una dintre cele mai proaste aparitii pe scena cinematografiei, cu mentiunea ca nici la alte capitole nu depaseste acest nivel...
Nu sunt influentata nici de Asi, nici de Tuba si nici de Murat in opinia pe care mi-am format-o... este expresia concluziei mele atunci cand cu mult inainte de a vedea Asi, am constatat valoarea din viata lui Murat, si sincer m-a apucat 'rasu-plansu'... si mi-a fost mila de soarta ce i-a fost destinata... pentru ca sper din tot sufletul ca nu aceasta  a fost valoarea pe care a cautat-o...
Sper ca nu supar pe nimeni cu opiniile mele...

Si ca sa nu pun poze deschise am sa aduc aici exemplificare la tot ce am spus
-scandura...
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
-zana primaverii
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
-aici nu stii daca nu vrea sa fie mai degraba o parodie, altfel este jenant...
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
-aici cred ca presa a surpins si continutul articolului dar si poza pe masura realitatii
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
-nivelul actoriei - poate vrea sa fie carismatica.... eu o vad penibila
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 EmptyJoi Mar 24, 2016 8:05 pm

Vot pentru Tuba in cele mai frumoase 100 de femei din lume a anului 2016
-adresa de twitter
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
-se scrie acest mesaj pe twitter(cum sunt si instructiunile mai jos) si se ataseaza o poza cu Tuba

@DTopbeautyworld I vote for #TubaBuyukustun for the 100 most beautiful faces of the year 2016 for #TBworld2016

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 EmptyVin Mar 25, 2016 7:22 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 EmptyVin Mar 25, 2016 7:23 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 EmptyVin Mar 25, 2016 7:24 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 EmptyVin Mar 25, 2016 7:28 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 EmptyVin Mar 25, 2016 7:28 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 EmptyVin Mar 25, 2016 7:29 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 EmptyVin Mar 25, 2016 7:29 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 10 Empty

Sus In jos
 
Tuba Buyukustun Fotografii
Sus 
Pagina 10 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 17 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Tuba Buyukustun Biografie
» Tuba Buykustun News
» Murat Yıldırım Fotografii
» Burak Özçivit Fotografii
» Murat Yıldırım Fotografii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Actori Turci Fan :: Actori :: Tuba Buyukustun-
Mergi direct la: