Actori Turci Fan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Actori Turci Fan

Actori turci și cele mai vizionate seriale turcești !”Actoria este abilitatea de a trăi adevărat în circumstanțe imaginare.”
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Tuba Buyukustun Fotografii

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 25  Urmatorul
AutorMesaj
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 EmptyVin Mar 25, 2016 7:30 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre tflori in Vin Mar 25, 2016 7:32 am, editata de 1 ori
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 EmptyVin Mar 25, 2016 7:31 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 EmptyVin Mar 25, 2016 10:35 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 EmptyVin Mar 25, 2016 10:35 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 640
Puncte : 713
Data de inscriere : 31/01/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 EmptyVin Mar 25, 2016 1:12 pm

Nu sunt in masura sa fac  o analiza a vietii lor particulare ..ii urmaresc pentru ca m-au fascinat cu povestile lor din seriale /filme.asa am ajuns sa ”scotocesc” in vietile lor si acum cred ca a devenit si-o mica pasiune care ma relaxeaza.
Legat de Burcin ,nu se afla in cercul meu de interes !
pentru tine ....
Te invit  la cafea ,azi in compania lui Tuba ....
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
https://actori.forumgratuit.ro
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 EmptyVin Mar 25, 2016 7:16 pm

Admin a scris:
Nu sunt in masura sa fac  o analiza a vietii lor particulare ..ii urmaresc pentru ca m-au fascinat cu povestile lor din seriale /filme.asa am ajuns sa ”scotocesc” in vietile lor si acum cred ca a devenit si-o mica pasiune care ma relaxeaza.
Legat de Burcin ,nu se afla in cercul meu de interes !
pentru tine ....
Te invit  la cafea ,azi in compania lui Tuba ....
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

O vad foarte corecta precizarea ta cu privire la 'analiza vietii lor particulare', viata particulara este dreptul imprescritibil si intangibil al fiecaruia... si sunt de acord ca trebuie respectat, asa cum este...
Observatia mea se refera la aspectul general al imaginii lor. Actorii transmit publicului, in afara povestii eroilor din seriale/filme pe care ii intruchipeaza, si o  parte din povestea vietii lor cu mai putine sau mai multe detalii. Atat Murat cat si Tuba au impletit povestile cu detalii cusute, descusute... cu ate de toate culorile,,, sigur este foarte greu sa poti deslusi un adevar provenit din atat de multe necunoscute si mai mult, chiar daca ar exista un adevar cunoscut, interpretarea lui da nastere la tot atatea concluzii si 'alternative' ale adevarului, pe cat de multi interpreti se gasesc sa o faca...
Burcin nu se afla nici in cercul meu de interese, daca nu ar fi fost Murat, probabil nici macar numele nu mi-ar fi atras atentia... ca actrita sau aspect nici atat..
Insa cariera lui Murat a fost puternic afectata de viata traita cu ea, iar ea a fost atat de prezenta in backstage-ul serialelor si filmelor lui cat si in pauzele luate intre ele, incat fara sa vrem, ne-a determinat sa-i observam 'calitatile'... In rest, din punctul meu de vedere sa-i fie de bine acolo unde este....

Dar sa revenim la oferta ta... cum as putea refuza compania Tubei - frumoasa, talentata, naturala...., este o adevarata placere...

Ofer si eu cate o ceasca de cafea de pe instagramul Tubei - poate tu deslusesti ce voia sa spuna...
Bazen kahve içerken karşınıza çıkan yüzler
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

#birfincantürkkahvesi#divan#keyiff
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Kahve molası.. "Plase, no laptops at this table " #hungryghost#brooklyn
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Both my sons are grown, although it never ceases to amaze me to see how different from each other they turned out to be. They are like two seeds that, though plented Side by Side in the same soil and nourished with the same sun and water, have blossomed in to completely different plants. #elifşafak#aşk#mevlana#şems
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Fiind prima cafea oferita pe forum eu, daca am permisiunea ta, am sa-i invit si pe Asi si Demir... poate Murat ne va povesti despre visurile lui...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
-Tuba ca o gazda buna ne primeste pe toti ... iata ce laude i-a adus Demir cafelei facuta de Asi...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

sau...poate Demir ne va spune povestea lui Murat dupa 7 ani de la Asi...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 EmptyVin Mar 25, 2016 9:31 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 EmptySam Mar 26, 2016 4:33 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 640
Puncte : 713
Data de inscriere : 31/01/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 EmptySam Mar 26, 2016 5:20 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
https://actori.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 640
Puncte : 713
Data de inscriere : 31/01/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 EmptySam Mar 26, 2016 6:07 pm

tflori a scris:
Admin a scris:
Nu sunt in masura sa fac  o analiza a vietii lor particulare ..ii urmaresc pentru ca m-au fascinat cu povestile lor din seriale /filme.asa am ajuns sa ”scotocesc” in vietile lor si acum cred ca a devenit si-o mica pasiune care ma relaxeaza.
Legat de Burcin ,nu se afla in cercul meu de interes !
pentru tine ....
Te invit  la cafea ,azi in compania lui Tuba ....
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

O vad foarte corecta precizarea ta cu privire la 'analiza vietii lor particulare', viata particulara este dreptul imprescritibil si intangibil al fiecaruia... si sunt de acord ca trebuie respectat, asa cum este...
Observatia mea se refera la aspectul general al imaginii lor. Actorii transmit publicului, in afara povestii eroilor din seriale/filme pe care ii intruchipeaza, si o  parte din povestea vietii lor cu mai putine sau mai multe detalii. Atat Murat cat si Tuba au impletit povestile cu detalii cusute, descusute... cu ate de toate culorile,,, sigur este foarte greu sa poti deslusi un adevar provenit din atat de multe necunoscute si mai mult, chiar daca ar exista un adevar cunoscut, interpretarea lui da nastere la tot atatea concluzii si 'alternative' ale adevarului, pe cat de multi interpreti se gasesc sa o faca...
Burcin nu se afla nici in cercul meu de interese, daca nu ar fi fost Murat, probabil nici macar numele nu mi-ar fi atras atentia... ca actrita sau aspect nici atat..
Insa cariera lui Murat a fost puternic afectata de viata traita cu ea, iar ea a fost atat de prezenta in backstage-ul serialelor si filmelor lui cat si in pauzele luate intre ele, incat fara sa vrem, ne-a determinat sa-i observam 'calitatile'... In rest, din punctul meu de vedere sa-i fie de bine acolo unde este....

Dar sa revenim la oferta ta... cum as putea refuza compania Tubei - frumoasa, talentata, naturala...., este o adevarata placere...

Ofer si eu cate o ceasca de cafea de pe instagramul Tubei - poate tu deslusesti ce voia sa spuna...
Bazen kahve içerken karşınıza çıkan yüzler
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

#birfincantürkkahvesi#divan#keyiff
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Kahve molası.. "Plase, no laptops at this table " #hungryghost#brooklyn
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Both my sons are grown, although it never ceases to amaze me to see how different from each other they turned out to be. They are like two seeds that, though plented Side by Side in the same soil and nourished with the same sun and water, have blossomed in to completely different plants. #elifşafak#aşk#mevlana#şems
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Fiind prima cafea oferita pe forum eu, daca am permisiunea ta, am sa-i invit si pe Asi si Demir... poate Murat ne va povesti despre visurile lui...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
-Tuba ca o gazda buna ne primeste pe toti ... iata ce laude i-a adus Demir cafelei facuta de Asi...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

sau...poate Demir ne va spune povestea lui Murat dupa 7 ani de la Asi...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
 Se refera la chipul din cafea ....si-l asociaza cu ,consumul excesiv  de cafea dauneaza...si-ar trebui sa bem ocazional ...


Ultima editare efectuata de catre Admin in Lun Mar 28, 2016 7:22 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://actori.forumgratuit.ro
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 EmptyLun Mar 28, 2016 3:32 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 EmptyLun Mar 28, 2016 3:32 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 EmptyLun Mar 28, 2016 3:33 pm

Este suparata pana si Tuba ...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 EmptyLun Mar 28, 2016 10:10 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 EmptyMar Mar 29, 2016 1:17 pm

Poza noua - Tuba cu un fan - se pare ca intr-adevar pentru filmul Rosso Istanbul si-a taiat din nou parul

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 EmptyMar Mar 29, 2016 1:19 pm

Ne-a aratat Ferzan, acum 6 zile,  ca Tuba si-a taiat din par, atunci cand a postat pe instagramul lui o poza cu spatele, fara sa precizeze ca este Tuba.
Insa poza o trimite pe instagram si Tubei. Acum vazand-o pe Tuba cu parul scurtat este clar ca a fost ea si in poza postata de Ferzan.

Per arrivare all'alba non c'è altra via che la notte Şafağa ancak gecenin yolunu izleyerek ulaşılabilir Halil Cibran @tubabustun.official@serrafine#rossoistanbul#istanbulkirmizisi

6 days ago    Cafe Cakehouse - Ihlamur
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

cealalta persoana la care trimite poza @serrafine este Serra Yilmaz, actrita si ea si face parte din castingul filmului
-aceasta este adresa ei de twitter
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
-aceasta de instagram
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 EmptyMier Mar 30, 2016 7:26 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 EmptyMier Mar 30, 2016 7:37 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 EmptyJoi Mar 31, 2016 10:29 am

Tuba-creatia fanilor

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 EmptyDum Apr 03, 2016 10:34 am

Cei mai frumosi dintre frumosi

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 EmptyMier Apr 06, 2016 5:04 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 EmptyMier Apr 06, 2016 5:05 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 EmptyMier Apr 06, 2016 5:51 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 EmptyMier Apr 06, 2016 5:58 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
tflori
Membru avansat
Membru avansat



Mesaje : 3611
Puncte : 3629
Data de inscriere : 15/02/2016

Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 EmptyMier Apr 06, 2016 6:01 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tuba Buyukustun Fotografii   Tuba Buyukustun Fotografii - Pagina 11 Empty

Sus In jos
 
Tuba Buyukustun Fotografii
Sus 
Pagina 11 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 25  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Tuba Buyukustun Biografie
» Tuba Buykustun News
» Murat Yıldırım Fotografii
» Burak Özçivit Fotografii
» Murat Yıldırım Fotografii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Actori Turci Fan :: Actori :: Tuba Buyukustun-
Mergi direct la: